Autorizēties

Par mums

logo


Stāsta ziedu studijas FIORO izveidotāja Līga Tumiņa: “Ziedi man vienmēr bijuši tuvi. Allaž jutu, kā zied mana iekšējā būtība. Kopš bērnības atceros, kā nesu mājās zariņus, sūnas, ziedus un gliemežvākus un ar tiem dekorēju savu istabu. Ideja par savu ziedu veikaliņu man radās pirms septiņiem gadiem, taču tolaik šķita, ka neesmu tam gatava, vēl vajag smelt pieredzi un zināšanas. Izpētot pasaulē pieejamo ziedu jomā, sapratu, ka augstas kvalitātes mākslīgie ziedi ir lieliska alternatīva dzīvajiem. Tie ir ilgmūžīgi – skaisti visu cauru gadu, izturīgi, der jebkādām telpām, turklāt neizraisa alerģiju un neizmaina telpas mikroklimatu.

Aizrāvos ar šo ideju, sāku visā pasaulē meklēt skaistus, izcilas kvalitātes ziedus, kā arī neparastus un neredzētus dizaina priekšmetus. To visu tagad piedāvāju savā uzņēmumā FIORO. Nosaukums ņemts no itāļu valodas, tulkojumā tas nozīmē - zelta zieds. Pašreiz uzsākta sadarbība ar Itālijas ražotnēm, uzrunājam kvalitatīvus ražotājus arī no citām valstīm.FIORO - augstas kvalitātes mākslīgie ziedi, telpaugi, vāzes un dekorācijas no visas pasaules.

FIORO palīdzēs atsvaidzināt jau esošo, vai izveidot jaunus - dažādus risinājumus un konceptus atbilstoši interjeram mājām, birojiem, viesnīcām, restorāiem, viesu namiem, veikaliem, skaistumkopšanas saloniem utml.

Piedāvājam risinājumus nozares profesionāļiem - floristiem, dizaineriem, dekorātoriem. Šīs nozares pārstāvjiem īpašs cenu piedāvājums. Lai uzzinātu precīzāk vaicājiet FIORO komandai.

FIORO pārdod un iznomā izsmalcinātus dekorus un augstākās kvalitātes mākslīgos ziedus no Itālijas – tie ir tikpat burvīgi, kā dabīgie ziedi, bet ilgmūžīgi!

Mūsu sortiments:

  • Ziedu arkas un citi ārtelpu un iekštelpu dekori (stilizētas karietes, šūpoles, galdiņi ar krēsliem, putnu būrīši, laternas, mākslīgās sveces);
  • Greznas vāzes, svečturi, saldumu trauki, spoguļu kastes un paliktņi;
  • Dekoratīvi puķu podi, ziedu un dekorāciju statīvi;
  • Dažādi oriģināli un eksotiski mākslīgie ziedi, telpaugi (arī mākslīgās egles), augļi un dārzeņi, putni un taureņi, utt.

FIORO - radīsim lieliskas idejas kopā!

FIORO - dabas iedvesmoti!