Autorizēties

Portfolio

FIORO IZSTĀDĒ "DESIGN ISLE 2018"

Fioro šogad izstādes apmeklētājus pārsteidz ar unikāliem eglīšu rotājumiem, kas ietērpti pasaku tēlos no pasaulslavenās parakas, izrādes baleta "Riekstkodis".

Mākslīgie zaļumi izcili piestāv restorāniem

Māklīgie zaļumi gluži kā īstie! Paldies par lielisko sadarbību Lage & Ko, un personīgi Grill & Lounge restorāna direktoram Sergejam Tenkalukam. Paldies fantastiskajai Dizainerei Mārai Narcisei par ieguldīto darbu un idejām!

Skaistās baltās orhidejas tagad priecē Svētku Pils viesus!

Skaisti cilvēki satiekas skaistā vietā! Paldies par sadarbību Skaistajai Svētku Pilis viset namam. Paldies lieliskajai Floristei Ievai Ģērmanei par izcilo darbu!

Tikām pie mūsu pirmās publiskās Pateicības!

Mēs lepojamies līdz ar Jāņa Rozes grāmatnīcu! Fioro savukārt saka paldies par uzticēšanos un lielisku sadarbību ar Jāņa Rozes mārketinga nodāļas vadītāju Ilzi Veisbārdi un visa Barona ielas veikaliņa kolektīvam! Komentē Jāņa Rozes ...

Sagatavojām skatlogus Jāņa Rozes grāmatnīcai Ziemassvētkiem 2017.

lepojamies, ka varējām uzburt Jāņa Rozes grāmatnīcai Balto ziemas pasaku - ar rūķiem, eglēm un egļu vītnēm,kas noraugās uz garāmejošajiem. Mazliet piestājot pie veikala logiem,var pamanīt , ka šie rūķīši ir ļoti smaidīgi un liek ...

FIORO IZSTĀDĒ "DESIGN ISLE 2017"

FIORO dalība izstādē "Design Isle 2017" 6.-8. oktobrī Rīgas Starptautiskā dizaina izstādē Ķīpsalā: