Autorizēties

Realizētie projekti

Vecrīgas biroja Ziemassvētku kopozīcijas

Šajās kompozīcijas pamatā tika izmantoti dzīvie egļu zari, savienojumā ar kvalitatīviem, mākslīgiem zariem un dekoriem.

Privāta dzīvokļa Ziemassvētku sajūtas radīšana

Šeit visu veidojām no kvaliatīviem mākslīgiem augiem, mākslīgiem egļu zariem, čehu stikla rotājumiem un Itālijas mākslīgā eglīte, kas izskatās glui kā īsta.

Sauso ziedu kompozīcijas Siguldas Viesu namiņam

Individuāls pasūtījums - sauso Ziedu kompozīcijas, gan vāzē, gan piestirpināma pie interjerpriekšmeta, kā arī 25.gb mini kompozīcijas.

Virtuves nodalīšana ar mākslīgo zaļumu zonu

Lielisks risinājums kā nodalīt virtuves un ēdamistabas zonu.

Homeopātiskās prakses iekārtošana ar mākslīgiem kokiem

Sadarbībā ar dizaineru Kārli Freimani, radījām skaistu koptēlu jaunai Homeopātiskās prakses telpām.

Mākslīgo zaļumu projekts HOFT strēlnieku ielā

Tika apzaļumotas trīs telpas - virtuve, istaba un sanmezgls. Virtuvē, zem galda saliņā izveidota mākslīgo sukulentu kompozīcija, istabā persiku tonī smilgu kompozīcija un sanmezglā dažādu nokareno mākslīgo zaļumu siena.

Timberland veikala atklāšana T/C Spicē

Veikala atklāšanas svētkiem tika izmantoti stabilizētie, dzīvie un mākslīgie zaļumi. Timberland veikala logo izveidē izmantotas stabilizētās sūnas. Sirsnīgi pateicamies par uzticēšanos lieliskajai Sportland mārketinga vadītājai Anetei ...

Jungent Latvija biroja apzaļumošana

Pēc biroja labiekārtošanas, mūs uzrunāja Jungent Latvija. Lai projektā klients jau bija izdomājis risinājumu ar zaļumiem. Starp darba galdiem zaļumi. Rezultāts lielisks.

Upamalas biroju svētku kopozīcijas

Šajā projektā bija uzdevums, lai kompozčijias ilgi noturas, kā arī dabīgas. Izmantojām Dabīgos dažāda veida egļu zarus, kas ir noturīgi, papildinājām ar kvalitatīviem, mākslīgiem ziediem, zaļumiem un eglīšu rotājumiem.